۱۰ تا از قدرتمندترین ورژن های سوپرمن در کمیک

سوپرمن درطول حضورش به عنوان یکی از اولین و برترین قهرمان های دنیای کمیک، دستخوش تغییرات زیاد و متنوعی شده. از تغییرات مختلف در قدرت هاش، تا تغییر ظاهرش و حتی عوض کردن کلی اون شخصیت در ورژن ردسان. با اینکه تغییراتی داشته سوپرمن و گاها عوض شده، اما همیشه چند خصلت داشته که پایه و اساس سوپرمن بوده اند و همیشه هم ثابت بودن؛ خصلت هایی مثل قدرتش، احساساتش و این موضوع که اون همیشه نماد امیده و میتونه تقریبا در هر شرایطی امیدش رو حفظ کنه.

اما در بین همه این تغییرات، بعضی ورژن های سوپرمن به شدت قدرتمند بوده اند و بعضی از چیزی که هرکسی انتظارش رو داشته ضعیف تر. گاهی نویسنده ها تصمیم میگرفتن تا هرچیزی که میتونن رو به سوپرمن بدن و هرکسی رو که میخوان در برابرش هیچ کنن. و گاهی هم تصمیم میگرفتن تا اون رو بیشتر به انسان های عادی شبیه کنن و حتی بعضی قدرت هاش رو ازش میگرفتن. در این مقاله ما میخوایم به ۱۰ تا «از» قویترین ورژن های سوپرمن در طول حضورش در کمیک اشاره کنیم، تا بهتر با این شخصیت و انواع ورژن هاش آشنا بشین.

این مقاله رده بندی قدرتمندترین ورژن های سوپرمن نیست و تنها معرفی ۱۰ تا از اونهاست تا بهتر و بیشتر با اونها آشنا بشین

۱۰. سوپرمن اینجاستیس

«زمین یک» (Earth one) در بین طرفدارها بیشتر به عنوان زمین اینجاستیس شناخته میشه؛ به خاطر موفقیت خوب بازی اینجاستیس و همینطور سری کمیک های موفق این دنیا، زمین اینجاستیس معروف تر شده تا زمین یک. بعد از مرگ لویس لین به دستان جوکر در این دنیا، روی سوپرمن فشار زیادی اومد و حتی از اون هم بدتر شد. با تغییرات و اتفاقاتی که برای سوپرمن در این دنیا افتاد، اون یکسری از قوانینش رو کنار گذاشت. حالا دیگه اون نباید مثل همیشه خودش و قدرت هاش رو کنترل میکرد؛ چیزی که برای سالیان خیلی دراز دیده بودیم اون انجام میده و از تمام پتانسیلش استفاده نمیکنه. ولی حالا اینجا بود و کارهایی میکرد که کمتر کسی ازش انتظار داشت.

۹. اولترامن

در بین همه ورژن هایی که از سوپرمن دیدیم، ورژن هایی دارک و حتی شرور هم وجود داشته اند که گاها چندین برابر به جذابیت داستان اضافه میکردند. زمین ۳ (Earth 3) خونه یک نسخه شیطانی از جاستیس لیگ به نام Crime Society هست که تحت رهبریت شخصی شرور و هم رده سوپرمن یعنی اولترامن قرار داره. این شخصیت طراحی و ظاهری کاملا شبیه به سوپرمن زمین اصلی داره، و حتی قدرت هاش هم تقریبا با سوپرمن اصلی یکی هستند، اما اخلاقیاتش خیلی فرق میکنه. اون نسخه ای بی کنترل، عصبی و شرور از سوپرمنه که قدرت هاش رو کنترل نمیکنه و هرکاری بخواد میکنه و همین موضوع اون رو تبدیل به یکی از نسخه های قدرتمند سوپرمن میکنه.

۸. Kingdom Come (کینگدام کام)

در مقایسه با سوپرمن اینجاستیس، سوپرمن کینگدام کام یا زمین ۲۲ (Earth 22) به معنای واقعی کلمه نماد امیده. اون قدرتی درونی داره که از اراده و امیدش برگرفته شده که کمتر کسی میتونه در برابرش قد علم کنه. بعد از پشت سرگذاشتن سختی های فراوان، حالا اون با کاستومی جدید ثابت کرده که واقعا یکی از بزرگ ترین قهرمان هایی که تابحال از زمین دربرابر یک تهدید دفاع کرده اند.

۷. Red Son (پسر/فرزند سرخ)

بعضی مواقع این موضوع که یک شخصیت شرور و شیطانی باشه میتونه خیلی جذاب تر و جالب تر باشه. سوپرمن نمونه ای کامل از اینه که یک قهرمان باید چه شکلی باشه. قدرت هایی کامل و شخصیت و امیدی که همیشه میده چیزیه که همیشه اولین ویژگی های یک قهرمان در ذهنمونه. اما عمل کردن برخلاف این موضوع، گاها باعث به وجود اومدن نتایج جذاب و جالبی شده، که سوپرمن ردسان زمین ۳۰ یکی از اونهاست. در این داستان اون بجای ایالات متحده آمریکا، در روسیه شوروی فرود میاد و تبدیل به یکی از بزرگ ترین حامی های رژیم کمونیست میشه. سوپرمن در این دنیا تبدیل به فردی میشه که تنها خواسته های اون رو همه باید قبول کنن و در برنامه هاش فتح تمام دنیا و شبیه سازی اون با شوروری که ساخته رو داره. اون ویژگی های اخلاقی کمونیست هارو هم داراست و گاها خیلی تندخو و خشنه. تمرین ها و ارتباطاتی هم داشته که همه اینها باعث شده تا اون به شدت قدرتمند بشه. اقتباسی انیمیشنی با همین نام هم تولید شده که انیمیشن موفق و جذابی بوده که تماشاش پیشنهاد میشه.

۶. All-Star (آل-استار)

سوپرمن آل-استار در زمان هایی کامل ترین و برترین ورژن از سوپرمن در نظر گرفته شده، که بعضی با این موضوع موافق بوده اند و بعضی نه. در کنار طراحی عالی و امید بخش، داستان الهام بخش و جذاب هم مکمل این شخصیت شد تا درکنار قدرت های زیادش اون رو یکی از برترین نسخه های سوپرمن در نظر بگیریم. سوپرمن آل-استار شخصیت و رفتاری با ثبات تر و قدرتمندانه تر داره که بخاطر این موضوع که به ایدئولوژی خودش ایمان داره. در میدان نبرد هم به وضوح افزایش قدرت و کارایی سوپرمن رو مشاهده کردیم و میدونیم که اون برای حفاظت از ایدئولوژی خودش حاضر به تقریبا هرکاری بود.

۵. بیزارو

یکی از عجیب ترین شخصیت های تمام دنیای دیسی، و دشمن مستقیم خود سوپرمن و به اندازه کافی قدرتمند. شخصیتی که واقعا بجا و درست و با ذکاوت بالا خلق شده و محبوب هم واقع شده و تونسته تبدیل به یک ورژن موفق از سوپرمن بشه. این نسخه دیوانه و معکوس سوپرمن، قدرت هایی داره که مرد پولادین ما حتی رویای داشتنشون رو هم نمیتونه داشته باشه. اون قدرت های معکوس و جالبی نسبت به سوپرمن داره، اون بجای لیزر آتشین چشم هاش، نگاه منجمد کننده داره و بجای نفس منجمد کننده نفس آتشین. این قدرت ها خیلی عجیبه، ولی قطعا توی میدان نبرد بدرد بخوره و میتونی باهاش به شدت به دشمنت آسیب بزنی. موضوع دیگه ای هم که باید مدنظر قرار گرفته بشه، اینه که بیزارو از سوپرمن اصلی قدرتمند تره، چیزی که با توجه به منطقی که در این شخصیت هست باید برعکس باشه، چون اون برعکسه سوپرمنه باید خیلی ضعیف باشه، اما خیلی قویه.

۴. دارکساید سوپرمن

زمین ۱۱۹۸ یکی از عجیب ترین واقعیت های تمام دنیای کمیکه. در این واقعیت سوپرمن در دستان و نزد دارکساید فرود میاد و به بدترین روش های ممکنه آموزش میبینه. نتیجه اش هم میشه دارکساید سوپرمن، نسخه ای دیوانه کننده و شیطانی از سوپرمن که نه تنها هدفش خرابی به بار آوردن و نابودیه، بلکه تقریبا از همه نسخه های دیگه سوپرمن در تاریخ سوپرمن هم قویتره. حتی کاستومش هم تبدیل به یک زره شده که بازهم قدرتمندترش کرده و اون رو تبدیل به یک ماشین کشتار تمام عیار کرده.

۳. Thought Robot

Thought Robot یکی از عجیب ترین موجودات تمام دنیای دیسیه. اون نه کاملا انسانه، نه کاملا عادیه، و نه کاملا یک روباته. این موجود خلق شده تا با چیزی بجنگه که خیلی سطح سوپرمن معمولی بالاتره و سوپرمن معمولی هرگز نمیتونه باهاش روبه رو بشه. اون به حدی قدرتمند بود که عملا یک خدا در نظر گرفته میشه. قدرت هاش و سطح قدرت هاش چندبرابر نسخه های معمولی تر سوپرمن بود و چیزی عجیب بود که قدرتش ورای تصور بود.

۲. Val-Zod (وال-زاد)

زمین ۲ ورژنی خاص و متفاوت از سوپرمن رو برای خودش داره، سوپرمن این زمین فردی به نام وال-زاده. با خاطر سرنوشتی عجیب و نادر، این زمین و این ورژن از سوپرمن، یکی از معدود هایی هست که در اون کال-ال یا همون کلارک کنت به عنوان پسر کریپتونی شناخته نمیشه. در این داستان درواقع کال-ال در ابتدای داستانش کشته میشه و وال-زاد ادامه راه سوپرمن رو میره. قدرت هاش اون هم درست مثل کال-ال خیلی زیاده و ارتباط مستقیم با خورشید زرد داره و قدرتی نامحدود داره. یعنی هرچی بیشتر و نزدیک تر به خورشید زرد باشه قوی تر میشه و علاوه بر اینها اون نشون داده که سوپرمن خوبی هم میتونه باشه.

۱. سوپرمن پرایم وان میلیون

بعضی از قدرت های سوپرمن در طول زمان های مختلف کم یا زیاد شده؛ اما بعد از اینکه تبدیل به خود خورشید شد، سوپرمن وان میلیون پرایم، تبدیل به یکی از قدرتمندترین موجودیت های تمام تاریخ هستی شد. اون در تمام ویژگی هاش ارتقا پیدا کرد، به شدت سریع تر شد، خیلی قدرتمند شد و از همه مهم تر الهام بخش تر از هر نسخه دیگه از سوپرمن شد. اون رسما تبدیل به یک خدای قدرتمند شد، خدایی که تقریبا هرکاری ازش برمیومد. سوپرمن وان میلیون پرایم درواقع به ما نشون داد که تمام پتانسیل و حد اعلا سوپرمن چیه. یعنی چیزی که درنهایت میتونیم تصورش کنیم که سوپرمن میتونه بهش تبدیل شه چیه، و اون سوپرمن وان میلیونه.

اینها ۱۰ تا از قدرتمندترین ورژن های سوپرمن بودند و نه ۱۰ قدرتمندترین. شما با کدوم یکی از این ورژن های سوپرمن آشنایی داشتین و با چه ورژن های دیگه ای آشنایی دارین که میتونن توی این لیست باشن؟؟؟

منبع : ComicBook Resources نویسنده : GEORGE CHRYSOSTOMOU


بخوانید :

۱۰ نقطه ضعف ناشناخته سوپرمن
۵ دلیل اینکه ثور دشمن اصلی تانوس بود
۱۰ چیزی که درباره دیوید هالر نمیدانستید!!!
نقد و بررسی فیلم واندروومن ۱۹۸۴
نقد انیمیشن سوپرمن ردسان


instagram
COMICON-SHOP

دیدگاه خود را بنویسید

guest
121 دیدگاه
جدیدترین
قدیمیترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
امیر

اها خیلی ممنون ببخشید بابت زود قضاوت کردن

adam warlock

اولم که قیافشو دیدم شک کردم همونه دوستان توجه داشته باشند که اسم دیگر کازمیک ربات تفکر هست

Last edited 20 روز گذشته by adam warlock
ناشناس

آقای پارسا این مقاله رتبه بندی نیست ببخشید زود قضاوت کردیم. ولی یه سوتی بزرگ تو این مقاله هست تو قسمت سوپر پرایم وان میلیون من گفته شده که بالاترین حد سوپرمن سوپر پرایم وان میلیونه که این کاملا غلطه اینم به شما ارفاق میکنیم میگیم منظور شما قویترین نسخه سوپرمن نبوده و منظورتون اینه که نسخه معمولی سوپرمن اوجش چی میتونه باشه که اینم باز غلطه سوپرمن یه بار نیروی 100 و خورده ای خورشید شش بعدی رو گرفت و با یه مشت ورلد فورجر رو شکست داد و نیروی 100 و خورده ای خورشید شش بعدی از یه… بیشتر

adam warlock

ورلد فروجر رو شکست داد ؟ یک مشت بهش زد بعدشم با هم دوست شدن جنگی که نبوده
فروجر رو بزنه بعدشم شکست دادن به معنی قویتر بودن نیست

امیر

راس میگیا ننویسید بالاترین حد سوپرمن پرایمه بالاترین حدش تات باته
البته شاید منظرشون بالاترین حد سوپرمن اصلیه چون تات بات یک شخصیتیه که از ترکیب سوپرمن و اولترامن و دکتر منهتن و نیروی پلات و نیروی مانیتور اوروید درست شد

Last edited 18 روز گذشته by امیر
adam warlock

اولترامن همون منهتن سوپرمن و کاپیتان اتم هست

adam warlock

تصحیح میکنم کوانتم سوپرمن

adam warlock

سوپرمن پرایم از سوپرمن اصلی قویتر هست ؟
ضعفی داره ؟

ریدلر

اها راستی به نظر من پلاستیک من بیشتر از رید ریچاردز کش میاد واقعا میگم ولی ریچاردز به خاطر هوشش قطعا برندست

ریدلر

رتبه بندی از همه لحاض

رید ریچاردز
بتمن
کاپیتان امریکا
ولورین
اسکات سامرز
مرد اهنی
پلاستیک من

adam warlock

بتمن
ولورین
رید ریچاردز
مرد آهنی
اسکات سامرز
پلاستیک من

شرلوک هلمز

نه رید ریچاردز اوله

رید ریچاردز
بتمن
ولورین
پلاستیک من
اسکات سامرز
مرد اهنی

adam warlock

بتمن
مرد آهنی
ولورین
رید ریچاردز
پلاستیک من
اسکات سامرز

MARVEL AND DC

از نظر بنده حقیر اینجوریه:
ولورین
اسکات
بتمن(حالت عادی رو میگم)
رید
آیرون من(مثل بتمن در حالت عادی)
پلاستیک من

ثور لاور

رید
ولورین
کپ
بتمن
پلاستیک من
سامرز

ریدلر

میشه تیتان هارو رتبه بندی کنید از نظر من

ریون
استارفایر
کیدفلش
بیست بوی
رابین
سایبورگ
اسپیدی

شرلوک هلمز

سلام میشه رتبه بندی کنید بادلیل تروخدا دلییل

جوکر
دو چهره
پنگوئن
ریدلر

از نظر من

دوچهره
جوکر
ریدلر
پنگوئن

دو چهره از جوکر بهتره وسواس شدیدی داره

adam warlock

آقای شرلوک هلمز الان سوال شما چه ربطی به اینجا داشت ؟
میشه در مورد موضوع این مقاله نظر بدید یا سوال بپرسید ولی این چالشی گذاشتید به اینجا ربط نداشت

Last edited 17 روز گذشته by adam warlock
شرلوک هلمز

چه میدونم دوستم بهم میگه بزار من بهش میگم دو چهره از جوکر قویتره حرفمو گوش نمیده

adam warlock

صحیح میتونید این رو توی مقاله ای که مربوط به بتمن هست بپرسید
جوکر
ریدلر
دو چهره
پنگوئن

شرلوک هلمز

اونجا کسی فعالیت نمیکنه

شرلوک هلمز

اقا؟؟ بابا من 12 سالمه 😂😂

adam warlock

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

adam warlock

همش دوازده سال

شرلوک هلمز

یعنی تو 40 سالته؟؟؟؟؟

adam warlock

بیخیال

شرلوک هلمز

منم ایطوری شدم به یکی گفتم فالوم کن بعد بهم میگه چند سالته من 30 بلکاش کردم صورتم اینطوری شد🙄🙄

MARVEL AND DC

جوکر
دوچهره
ریدلر
پنگوئن

ریدلر

از جوکر خوشم نمیاد
ریدلر
جوکر
دو چهره
پنگوئن

ریدلر

سلام اریک کیلمانگر علیه بلک مانتا تروخدا دلیل

نیمور علیه اوشن مستر دلیللل فقط دلیل برام مهمه

MARVEL AND DC

۱ بلک انتا رو نمی شناسم
۲ نیمور چون آتلانتیس دیسی با آکوامن هست ولی با اوشن مستر نیست و خشم نیمور کمی از اوشن مستر بیشتره.با اینکه نیمور از آکوامن شکست میخوره ولی اوشن مستر رو شکست میده

شرلوک هلمز

1 بلک مانتا کمی قویتره باهوشتر و کمی فناوری ها پیشرفته بیشتری داره نسبت به اریک کیلمانگر و هنر های رزمیشون هم برابره

شرلوک هلمز

نیمور و اوشن مستر هم نیمور حتا اگه ارتش اتلانتیس دیسی دست اورم باشه ارتش هردوشون برابره و هیچ برتری نسبت به ارتش همدیگر ندارند اما در نبرد رو در رو نیمور هنر های رزمی کمیی بهتر داره و تجربه بیشتری هم داره دستاورد های بیشتر نسبت به اوشن مستر

adam warlock

بلک مانتا به دلیل داشتن تجهیزات بسیار بالا فک کنم بتونه کیلمانگر رو بزنه خودم میگم ۵۰ ۵۰ ولی شانس بلک مانتا کمی بیشتره

شرلوک هلمز

54 درصد بلک مانتا 53 درصد نیمور

adam warlock

👍👍

شرلوک هلمز

تو حرف منو تایید میکنی بعد بیشتر من لایک میخوری؟؟

شرلوک هلمز

دیگه داره از سوپرمن بدم میاد بچه بودم میگفتم
واوووو این خیلی شکست ناپذیره خیلی خوبه😍😍

الان
اهههه چیه این خیلیییی. شکست ناپذیره خستم شد خب بمیر دیگه، 😣😣

MHA

دوست عزیز به جای اینکه اینقدر چرت و پرت بگی یکم کمیک بخون دانشت بره بالا

MARVEL AND DC

ماشااللّه😆😆

MHA

ماشالله نداره این دوست عزیز نظرات این پست رو با یه مشت چرت و پرت پر کرده و وقتی من بهش میگم برو یکم کمیک بخون در واقع دارم بهش لطف بزرگی می کنم این دوست عزیز بدون هیچ اطلاعاتی میاد نظرات در مورد قدرت ابرقهرمانا می ده من نمی گم اشتباهه می گم حداقل کم نظر بده

شرلوک هلمز

خوندم که نظر میدم

MHA

خب اون دیگه سطح فهم و درک و عقلته که باید بالا ببری

شرلوک هلمز

نظر انسان به خودش مربوطه که تغیرش بده
خب داداش بچه بودم فقط کارتون میدیدم ولی الان میدونم که به غیر از سوپرمن خیلی های دیگه هستند الان اوریجینش از حضرت موسی (ع) تقلید کردند که واضخه

MARVEL AND DC

آره دقیقا.من اون ماشااللّه که گفتم به سوتی دوست عزیزمون بود چون سوپرمن تو انیمیشن و سینما و کمیک تو هر کدوم حداقل یک بار مرده

شرلوک هلمز

خب 1 بار مرد بعد باز زنده میشه هیچ اشکی از من در نیورد

MARVEL AND DC

داداش یه بار تو مرگ سوپرمن بود که زنده شد یک بار هم تو کمیکی بود که بتمن کل لیگ عدالت رو کشت و اونجا سوپرمن مرد

شرلوک هلمز

خب که چی دوباره زنده میشه

شرلوک هلمز

تو دانش داری؟؟ اصلا
الان حرف من اشتباهه این یارو نمیمیره هر کاریش کنن حالا خودش شکست ناپذیر بود بعدش چی نقطه ضعف جادو رو ازش بردن خیلیی بی مزه شده شرت هم رو شلوار میپوشه تو شهر راه میفته
با یدونه عینک کسی نمیشناستش حالا همه قدرت ها رو هم داره همه چیز
که من دیگه وارد جزئیاتش نمیشم

بعد موندم یه شی سبز مثل کریپتون چطور میکشتش من مرگش رو باور نکردم گریه هم نکردم خوشحال شدم دستت طلا دومزدی

MHA

الان قدرتمند بودن سوپرمن چرا باید باعث شه که ازش بدت بیاد؟ مگه کیفیت یه کمیک به قدر شخصیت هاشه ؟ شما شاید دانش زیاد داشته باشی اما هنوز نمی دونی که بحث درمورد قدرت ماله بچه هاست ،شما باید کمیک هاشو بخونی و بفهمی شخصیت پردازی که برای سوپرمن اراعه می دن چقدر خوبه ، خوب بودن یه شخیصت به قدرتش نیست به شخصیت پردازیشه الان مثلا بتمن رو نگاه کن برترین داستان هارو داره بهترین اریجین رو داره بهترین شخصیت های مکمل رو داره اما یک دهم سوپرمن هم قدرت نداره

شرلوک هلمز

خب شخصیت پردازی خوبی داره خیلییی شبیه پیتر پارکره
شغلشون
اول اسمشون با اول فامیلشون یکیه

پیتر کلارک پارکر کنت
لکس کروپ و ازکروپ
درامدشون
لباسشون قرمز و ابیه
لین و مری جین
اها مارتا و زن عمو می
جاناتان کنت و عمو بن
اسپایدروومن و سوپیرگیرل

ولی قدرتشون اصلا شبیه نیست
ولی خب نمیدونم چرا نظر منه که از سوپرمن خوشم نمیاد ولی حالا تور با وجود اینکه با سوپرمن قویتره و شخصیت بدتری داره به خاطر متفقین و سلاح هاش رو دوست دارم

MHA

این مشکل شماست که هنوز نمی دونی پیتر پارکر از روی سوپرمن تقلید کرده چون سوپرمن بیست سال قبلش خلق شده و بعد شما از سوپرمن خوشت نمیاد چون کمیک خوبی ازش نخوندی

شرلوک هلمز

داداش من دارم میگم پیتر پارکر از روی.کلارک تقلید کرده

من تقریبا همه کمیک های مهمشم خوندم

ثور لاور

آقای MHA ولش کن وقتی میگه پیتر پارکر از کلارک تقلید کرده یعنی دیگه تهشه!!!!!!!

شرلوک هلمز

دلیلم اوردم شحصیت پردازیشون رو که

فکر کنم اشتباه فهمیدی

پیتر پارکر از رو کلارک تقلید کره
اها بعدیشم پری وایت و جیمز جونا جیمسون

شرلوک هلمز

اقا راستی چرا بتمن با موجودات کیهانی بهتر میجنگه
حالا نگاه کنید دارکساید و کل لیگ عدالت رو شکست میده اونوقت دردویل تو یه کمیک چرت شکستش داد بعد موندم بتمن که بهترین کاراگاهه دیسی هست نفهمید که دردویل ادم بدی نیست

adam warlock

اولا کراس اوور چرت هست
دوا بتمن با دست خالی که دارکساید رو نزد با زره های مثل فاینال بت سوییت و بت هل میزنه

شرلوک هلمز

اره خب ولی همه لیگ عدالت که زده خودمم گفتم کمیک چرتیه

شرلوک هلمز

ولی وجدانا بتمن با موجودات کیهانی راحت تر میجنگه اخه نقطه ضعف مهمی دارن ولی انسان عادی نقطه ضعف خاصی نداره

خود بروسلی هم گفت یه ادم معمولی برام سخت تره شکستش بدم تا انسان کاراته باز سطح پایین چون نمیدونم میخاد چیکار کنه
و با چه سبکی بجنگه سبک خاصی هم نداره

adam warlock

شوخی
بتمن وقتی لیگ عدالت شرور میشه : فکر اینجا رو کرده بودم ( با یک لبخند )
بتمن وقتی می‌فهمه جوکر کل شهر رو به دست گرفته : هیچکس فکرشو نمی کرد

MHA

در شماره٩ نوشته اید crime society که فکر می کنم اشتباهه crime syndicate درسشه

شرلوک هلمز

لیگ عدالت بدن شخصیت های فرعی و انتقام جویان بدون شخصیت های فرعی تور. سوپرمن = تور هالک. شزم = هالک چون شزم قدرتش یکسانه ولی هالک قویتر میشه اسکارلت ویچ. گرین لنترن.=اسکارلت ویچ پلنگ سیاه=اکوامن هاک ای. گرین ارو=گرین ارو صنایع وین و صنایع استارک معلومه دیگه همه میدون استارک بتمن علیه کاپیتان امریکا.=استیو راجرز بتمن هیچ جوره نمیتونه سپرش رو بشکونه بتمن علیه مرد اهنی =بتمن بتمن علیه اسپایدرمن=بتمن حالا خبیث ها لوکی علیه بیزارو. لوکی رد هالک علیه بلک اداک. رد هالک چون دماش زیاد میشه اولتران. ویژن =اولتران واضحه اریک کیلمانگر علیه بلک مانتا =بلک مانتا… بیشتر

adam warlock

عزیز من بتمن با بت سوییت کل اونجرز رو میزنه

امیر

چقدر تو کمیک فن (با کنایه)