thor

5 نسخه قدرتمند Thor

همونطور که همه می دونیم شخصیت تور (THOR) یکی از قوی ترین شخصیت های دنیای سینمایی ماروله که محبوبیت زیادی هم داره . اگه فیلمی MCU رو دنبال کرده باشید میدونین که تور از شروع داستانش تا فیلم “اونجرز : اینفینیتی وار” تو هر فیلم قدرتش بیشتر میشد و اگه طرفدار کمیک ها باشید میدونین تو دنیای کمیک هر شخصیت نسخه های متفاوتی داره که از نظر ظاهر و قدرت با هم فرق دارن .

تو مقاله 5 نسخه قدرتمند Thor سعی کردیم قوی ترین حالت های این شخصیت مشهور مارول رو بهتون معرفی کنیم . با کامیکان همراه باشید 


5 – تور اودینسان – THOR ODINSON

5 نسخه قدرتمند Thor

نسخه اصلی تور پسر اودین ، گاد اف تاندر از قوی ترین نسخه های تور است با داشتن میلنیر و توانایی های دیگرش کار های فراوانی می تواند انجام دهد که تور های دیگری مانند “تور مونث” و “بتا ری بیل” نمیتوانند .توری که ما در دنیای سینمایی مارول می بینیم همین نسخه از تور است که در کمیک های بیشتری نسبت به دیگر نسخه حضور داشته است .


4 – کینگ ثور پیر – OLD KING THOR

5 نسخه قدرتمند Thor

این نسخه از تور به این دلیل جزو قوی ترین تور ها است که میلیون ها سال عمر کرده و به قدرت بالایی رسیده است (حد اکثر قدرتش) . از جمله کار هایی که او انجام داده می توان به نجات پیدا کردن از مرگ ازگارد ، کشتن “گور قصاب خدایان” ، نجات از مرگ خدایان زمین و آسمان و سلطنت بر ازگارد اشره کرد . قدرت OLD KING THOR به گفته برخی ها با قدرت اودین برابری می کند .


3 – کینگ فونیکس _ KING PHOENIX

5 نسخه قدرتمند Thor

در اتفاقات اخیر دنیای کمیک های مارول OLD KING THOR با ولوورین که میزبان نیروی فونیکس بود نبردی داشتند که باعث شد تور نیروی فونیکس را دریافت کند و شدت حمله و قدرت فیزکی بالاتری به نیروهایش اضاف شود . نبرد بین این دو به قدری بزرگ بود که لرزه ای به تمام عالم مارول انداخت .


2 – رون کینگ ثور – Rune King Thor

5 نسخه قدرتمند  کامیکان Thor

رون کینگ تور در حال حاضر با اختلاف قدرتمندترین نسخه از ثور است زیرا توانایی‌های بی حد و مرزی دارد. او می‌تواند آینده را طوری که می خواهد تغییر دهد و خرد بی پایانی دارد، رون کینگ ثور توانسته مرگ را شکست دهد و درخت زندگی را از بین ببرد تا مردم نجات دهد، از دیگر کار های بزرگی که او انجام داده این است که در اولین روز بدست آوردن قدرتش تمام ۹ عالم را نابود کرد، در حالیکه کینگ ثور پیر تنها می‌تواند کهکشان ها را نابود کند. این توانایی ها او را به یکی از قدرتمند ترین موجودات کیهانی مارول تبدیل کرده است البته در دنیای کمیک زیرا این قدرت ها برای نشان دادن در دنیای سینمایی مارول بسیار زیاد هستند .


1- نکرو تور – Necro Thor

5 نسخه قدرتمند  کامیکانThor

این نسخه از تور را اکثر طرفداران نمیشناسند زیرا به صورت گسترده در کمیک ها معرفی نشده است . نکرو تور به دلیل بدست اوردن شمشیر ” All-Black the Necrosword ” توانسته است قدرت عظیمی دریافت کند و از رون کینگ تور هم قوی تر شود . از کار هایی که این نسخه از تور انجام داده می تواند به شکست دادن گالاکتوس اشاره کرد . برای ساخته شده این شمشیر از نیروهای تارکی استفاده شده است و در واقع نکرو سورد مظهر دنیای تاریکی است . از ویژگی های جالب این شمشیر این است که هر خدایی با آن کشته شود قدرت آن را دریافت می کند .

نکته جالب دیگر زنده بودن آن است و اینکه صاحبش را خودش انتخاب می کند .


امیدوارم از مقاله 5 نسخه قدرتمند Thor لذت برده باشید . کامیکان

نظر شما راجب شخصیت تور چیست ؟

بخوانید:

5 کمیکی که باید تو فاز 5 مارول استفاده بشه
 ۱۰ چیزی که راجب تسک مستر نمیدانستید 
۵ نسخه قدرتمند از تور
فاجعه آمیز ترین اختراعات دکتر دوم
معرفی ایونت AVENGERS . FANTASTIC FOUR: EMPYRE


instagram
COMICON-SHOP