Thane

5 ویلن مارول که دوست داریم تو فیلم نگهبانان کهکشان 3 ببینیم

نگبانان کهکشان 3 یکی از فیلم های مورد انتظار آینده ماروله چون قسمت اول و دوم این مجموعه شروع کننده بخش کیهانی مارول بودن و حالا نتظار داریم که این روند ادامه پیدا کنه و باز هم چیز های جدیدی از دنیای عظیم مارول به ما نشون بده و از مورد انتظار ترین چیزهایی هم که میشه تو یک فیلم نگهبابان کهکشان دید شخصیت های کازمیکی (کیهانی) ماروله که بعضی از اونها رو انتظار داشتیم توی قسمت قبلی هم ببینیم و بعضی از اونها هم الا فرصت حضورشون ایجاد شده.

با توجه به اتفاقات اخیر دنیای مارول قطعا سومین قسمت GOTG با دو قسمت قبلی متفاوته چون گامورا اصلا تیم خودش رو یادش نمیاد و باید ببینیم چه اتفاقی بین اون و بقیه اعضا میوفته همچنین توی فیلم اونجرز اند گیم دیدیم که ثور همراه اونا به فضا رفت و باید تکلیف این اتفاق هم روشن بشه که با توجه به فیلم ثور 4 احتمالا توی این فیلم ببینیم ماجرای نگبانان کهکشان و ثور رو.اما بریم سراغ ویلن هایی که دوست داریم توی این فیلم به کارگردانی جیمز گان ببنیم.

5. Adam Warlock

آدام وارلاک یکی از شخصیت های مهم دنیای ماروله که توی قسمت قبلی نگهبانان کهشکان اشاره ای به اون شده بود و فهمیدیم که از پیله خودش آزاد شده و این اتفاق یک سوال مهم برای طرفدار های ایجاد کرد چه کسی این کار رو کرده؟ و الا آدام وارلاک کجاست ؟ با توجه به این اتفاق انتظار میرفت اون توی فیلم اینفینیتی وار حضور داشته باشه اما این اتفاق نیوفتاد و امید واریم توی قسمت سوم نگهبانان کهکشان جواب این سوال هارو بفهمیم و همچنین این شخصیت به بهترین شکل معرفی بشه تا در ادامه فیلم های MCU  بتونه حضور پر رنگ داشته باشه.

4. Brother Royal

Brother Royal یکی از موجودات خبیث کیهانی مارول که زیاد هم مشهور نیست اما با گالاکتوس و نگهبان های کهکشان داستان هایی داشته و دنبال بدست آوردن قدرت و حکومت به سیاره هاست. در گیری اون و نگهبانان کهکشان از جایی شروع شد که نگهبانا قصد آزاد کردن زندانی هایی رو داشت که اون گرفته بود توی دنیای سینمایی مارول هم میتونه اتفاقی مشابه این بیوفته تا زمینه سازی هایی کنه برای حضور گالاکتوس چون شخصیتی مثل گالاکتوس رو نمشه ناگهان با یک فیلم وارد MCU  کرد و باید از چند فیلم قبل تر مثل تانوس با حضور های کوتاه و اشاره هایی زیمنه این کار رو اماده کنن.

3. Cardinal Raker

در دنیای مارول گروهی وجود دارن که به نوعی کلیسای کیهانی محسوب میشن و به عنوان یک گروه نیرویِ ماهر عمل میکنن در یکی از داستان های دنیای کمیک نگهبانان کهکشان به حکم اونها مجرم شناخته شدن و این جناح به دنبال اونها بود. شخصیت Cardinal Raker در کنار آدام وارلاک میتونه یک داستان هیجان انگیز رو رقم بزنه و همچنین یکی از جناح های کیهاینی مارول رو معرفی کنه.

2. Thane

تانوس یکی از تایتان های بزرگ دنیای ماروله و قطعا کشته شدن اون بدون عواقب نمیمونه و اتفاقات بزرگی رو به همراه داره (امیدوارم اینطور باشه و مارول به راحتی از کنار کشته شدن تانوس نگذره). یای از اتفاقاتی که ممکنه در آینده ببنیم خشمگین شدن Thane پسر تانوس از کشته شدن پدرش باشه. Thane یکی از شخصیت های فوق العاده قدرتمند و خشمگینه که بعد از فیلم انتقام جویان : پایان بازی احتمال حضورش بالاتر رفته. فیلم نهبانان کهکشان 3 یکی از موقیعیت های خوب برای معرفی این شخصته و امیدواریم این اتفاق بیوفته.

High Evolutionary .1

هربرت ویندام که با اسم High Evolutionary شناخته میشه رو کره زمین متولد شد و بعد راز هایی رو بدست آورد که بتونه ژن خودش رو تغییر و تکامل بده که باعث اخراج شدنش از آکسفورد هم شد. جالبه بدونین اون پدر جسیکا درون (زن عنکبوتی) هستش. جیمز گان میتونه با معرفی کوتاه High Evolutionary یا حتا نشون دادن او توی صحنه پس از تیتراژ فیلمش زیمه حضور زن عنکبوتی توی بقیه فیلم های MCU  رو ایجاد کنه. 


شما دوست دارید چه شخصیتی رو توی این فیلم ببینید؟


بخوانید:

5 کمیکی که باید تو فاز 5 مارول استفاده بشه
 ۱۰ چیزی که راجب تسک مستر نمیدانستید 
۵ نسخه قدرتمند از تور
فاجعه آمیز ترین اختراعات دکتر دوم
معرفی ایونت AVENGERS . FANTASTIC FOUR: EMPYRE


instagram

COMICON-SHOP