کمیک venom 2099
کمیک venom 2099

10 ویلن DC که دوست داریم میزبان ونوم باشن

ونوم سالهاست که توی دنیای کمیک ها مارول حضور داره و به عنوان یکی از معروف ترین آنتی هیرو های داستان های مرد عنکبوتی مشغول ایجاد هرج و مرج توی دنیای کمیک بوده و مواقعی هم کارای قهرمانانه کرده. سیمیوبت ها میزبان های مختلفی داشتن اما همه اونها توی دنیای مارول بوده حالا تصور کنید سیمبیوت ها به دینای دی سی میومدن و ونوم معروف ترین اونها باید از بین ابر شرور های DC میزبان انتخاب میکرد قطعا ویلن های زیادی هستن و توی این مقاله میخوایم 10 تا از اونها بررسی کنیم.

10. جوکر

شاهزاده جرم و جنایت، جوکر توی انجام کارهای خلاف و ایجاد بی نظمی خیلی مهارت بالایی داره و دلیلش هم هوش بالای اونه. جوکر خیلی آدم باهوشیه و خیلی از توانایی های جسمی زیاد برخوردار نیست و حالا اگه تبدیل به میزبان ونوم بشه میتونه با هوش خودش و توانایی های بدنی ونوم تبدیل به یکی از غیر قابل توقف ترین ویلن ها بشن.

9. دث استروک

چه اتفاقی میوفته اگه یک قاتل حرفه ای میزبان ونوم بشه؟ دث استورک مهارت های جنگی خیلی بالا و قدرت ذهنی خاصی داره که در کنار توانایی های ونوم میتونه به خاص ترین چیزی که تا به حال دیدیم تبدیل بشه. دث استروک و ونوم کنار هم میتونن یک کشتار بی پایان راه بندازن که تبدیل به یکی از خونین ترین کمیک ها بشه.

8. گوریلا گراد

ونوم در قامت این گوریل با توانایی های ذهنی و قدرت های بدنی گوریل های میتونن ترکیب جالبی رو ایجاد کنن. ترکیب این دو شخصیت از همه نظر میتونه اتفاق متفاوتی باشه چون اکثر مواقع ونوم میزبان یک انسان بوده و حالا اگه میزبان Gorilla Grodd بیک داستان متفاوت با این شخصیت های بی رحم میبینیم.

7. لکس لوتر

سیمیبوت ونوم اغلب اوقات کارهای هوشمندانه ای نمیکنه و هوشش بستگی داره به ضریب هوشی میزبانش. لکس لوتر هم که یکی از با هوش ترین شرور هاس اما قدرت جسمانی بالایی نداره و مجبوره برای جنگیدن از زره استفاده کنه حاا چی میشه اگه بجای لباس های آهنی از ونوم برای ارتقاع قدرت های جسمانی خودش استفاده کنه . تریب شده لکس لوتر و ونوم یکی از منطقی ترین داستان ها به نظر میرسه.

6. سینتسرو

سنیتسرو به تنهایی هم قدرت های خیلی زیادی داره وشاید اصلا به سیمبیوت نیازی نداشته باشه اما وقتی با ونوم ترکیب بشه میتونه بدون ترس کار های شرورانه زیادی انجام بده. ترکیب ونوم و سینتسرو توی یک داستان میتونه از اتفاقات فضایی جذاب باشه که باعث جذب مخاطب های زیادی بشه. 

5. دارک ساید

دارک ساید

دارکساید یکی از قدرتمند ترین موجودات کیهاینی دنیای دیسیه و هر وقت اراده کنه میتونه خیلی چیزها رو نابود کنه بدون اینکه به ونوم یا هرکس دیگه ای نیاز داشته باشه. اون میتونه دنیای رو فتح کنه و این شبیه به خواسته ونومه. ترکیب شدن با دارک ساید میتونه یکی از اتفاقت خوب برای ونوم باشه چون باعث میشه اون خیلی قدرتمند تر بشه و به اهداف بزرگتری برسه.

4. اوشن مستر

میدونیم که سیمبیوت ها با آتش رابطه خوبی ندارن و حالا با اوشن مستر و توانایی های دریایی ای که داره شاید به یک ترکیب خوب برسن. همچنین اوشن مستر هم برای شکست دادن پادشاه آتلانتیس به قدرت بیشتری نیاز داره که وینوم میتونه خیلی کمک خوبی برای اون باشه. ترکیب این دو شخصیت هم میتونه از اتفاقات جذاب و عجیب دنیای کمیک باشه که تا به حال شبیه شو ندیدیم.

3. راس الغول

رهبر لیگ قاتل ها یکی از قدرتمند ترین مرد ها. راس الغول مهرت باور نکردنی ای توی مبرزه تن به تن داره و همچنین یک رهبر خیلی خوبه. توانایی های اون توی ایجاد رستاخیزی یکی از نکاتایه که ونوم خیلی بهش علاثه داره و میتونه نقطه اشتراکی بین این دو باشه و باعث بشه مدت های زیادی با هم به کار های شرورانه بپردازن.

2. ریورس فلش

یکی از ویلن های دنیای دی سی که قدرت هاش به نوعی به ارنژی تاریک مربوط میشه و از جدی ترین شرور های داستن های فلشه. سرعت فوق العاده اون در کنار استقامت بالا ونوم ویژگی ها و قدرت های اونها رو خیلی افزایش میده و یک کمکی جذاب رو ایجاد میکنه چون تا به حال ونوم رو با یک میزبان سریع ندیدیم احتمالا اتفاقت عجیب و جذابی توی این کمیک رقم بخوره.

1. بلک ماسک

اگه ونوم با بلک ماسک ترکیب بشه احتمالا خیلی ضاهر جذابی پیدا کنه همچنین میتونه برای بک ماسک فرصت خیلی خوبی باشه که به اهداف بزرگتری برسه و از یک مرد تیر انداز معمولی به ویلن خبیث تر و قدرتمند تری تبدیل بشه شاید حتی این دو نفر با هم یک سازمان جرم و جنایت بزرگ راه انداختن.


شما دوست دارید کدوم شخصیت DC میزبان ونوم باشه؟


بخوانید:

۵ چیز در استارلورد که MCU تغییر داد
۵ کمیکی که باید تو فاز ۵ مارول استفاده بشه
۵ سریال برتر ژانر نوجوان
گوست رایدر به MCU میآید؟
۵ سریال برتر اقتباس شده از کتاب


instagram
COMICON-SHOP