نویسنده جدید فیلم Fantastic Beasts 3

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از فیلم Fantastic Beasts 3 منتشر شده که در آن شاهد اطلاعاتی از زمان و مکان شروع فیلمبرداری تا نویسنده جدید هستیم.

مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت‌انگیز ۳) قرار بود از ماه جولای امسال (تیر یا مرداد) آغاز شود، اما عملکرد پایین‌تر از انتظار فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد) باعث شد تا چند ماه مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم به‌احتمال زیاد برای بازنویسی بخش‌های از فیلمنامه قسمت سوم عقب بیفتد.

در ادامه و در اواخر ماه گذشته دن فوگلر، بازیگر نقش جیکوب کوالسکی، تایید کرد که مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts (جانوران شگفت‌ انگیز) از ماه فوریه ۲۰۲۰ (بهمن یا اسفند ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. اکنون در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از وضعیت جدید دنیای جادوگری هری پاتر منتشر شده است. 

ددلاین گزارش داد که برادران وارنر مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم جانوران شگفت انگیز 3 را تا بهار سال ۲۰۲۰ عقب انداخته است، اما این تاخیر قرار نیست تاثیری روی اکران فیلم داشته باشد.

فیلم Fantastic Beasts 3 به‌کارگردانی دیوید یتس، برای اکران در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۱ آبان ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. اتفاقات مجموعه فیلم Fantastic Beasts در کشورهای مختلف جریان دارد و قسمت اول در شهر نیویورک، قسمت دوم در پاریس و حال تایید شده که قسمت سوم این فیلم قرار است به شهر ریو دو ژانیرو در کشور برزیل سفر کند و اتفاقات اصلی فیلم در این مکان جریان خواهد داشت. 

فیلم Fantastic Beasts 3

لینک اینستاگرام:https://www.instagram.com/comicon.ir

مطالب پیشنهادی
نویسنده و کارگردان قسمت جدید Star Trek مشخص شد